FAQ | Pārdod - Videospēļu Uzpirkšana

A – 100% - Gandrīz ideāla. Bez acīmredzamām lietojuma pazīmēm, spēle var būt lietota, bet ļoti saudzīgi.

B – 80% - Pāris minimāli skrāpējumi. Var redzēt, ka spēle ir lietota, bet izmantota saudzīgi un rūpīgi.

C – 50% - Ir daudz skrambu/skrāpējumu, kuri spēles darbību neietekmē. Var redzēt, ka pret spēli ir bijusi vieglprātīga attieksme.
Mēs pieņemam lietotas PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One un Switch spēles. Nodot spēles iespējams jebkurā no PSX.lv veikaliem.

Lai nodotu spēles jums jābūt 18+ gadus vecam! Esiet gatavi uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Par jūsu lietotajām spēlēm jūs saņemsiet PSX kuponu, kuru iespējams izmantot pirkumu veikšanas apmaksai visos PSX.lv veikalos. Naudu par spēlēm mēs neizsniedzam.

Lietotās spēles cenu nosaka tās stāvoklis – sīkāk skatīt Lietoto disku stāvokļa novērtējums. Spēles cenu var pārbaudīt sadaļā Games.

Ja jūs atnesat vairākas spēles, tad viņu vērtība tiek summēta un tiek izrakstīts viens kupons par visu summu. Ja summa par nodotajām spēlēm pārsniedz 50€, tad pēc jūsu vēlēšanās mēs varam viņu sadalīt vairākos kuponos.

Ja jūs vēlaties nodot vairākas spēles vienā reizē, tad viņu pārbaudei un dokumentu apstrādei var būt nepieciešams ilgāks laiks. Mēs piedāvājam jums viņas atstāt veikalā, kur jums tiks izdots akts par pagaidu pieņemšanu. Pēc tam, kad tiks pabeigta novērtēšana un sagatavoti visi nepieciešamie dokumenti, mēs ar jums sazināsimies un jūs varēsiet atnāk saņemt kuponu jums ērtā laikā.

Kupona derīguma termiņš – 6 mēneši no izdošanas brīža. Visu kupona summa nepieciešamas izmantot vienā pirkuma reizē – neizmantotā summa “sadeg”.